Sæsonafslutning for Bulls- årgang 1.

Sommersæsonen er slut- og inden vi for alvor tager fat på vinterens grundtræning, vil vil vildt gerne se dig og alle de andre Bulls naturligvis, til en årsafslutning med Indoor Bike, lækkert mexicansk spise og møde som evaluerer året der næsten er gået og fortælle en masse om planer for det kommende.Profiltyren.png

Du skal komme til Ganløse hallen søndag d. 9. oktober kl. 11.00 – omklædt og klar;O) –   i klubbens Indoor Bike-lokale på første sal. Her vil I blive heglet igennem på cyklerne af klubbens jernmand Arne Olsen i en times tid.

Er du ny, eller kommende Bulls i GTC er du selvfølgelig også meget velkommen, da dagen er ligeså fremadrettet som tilbageskuende.

Vi forventer at være færdig omkring kl. 16.00.

Du skal tilmelde dig på gtc.bulls@gmail.com senest onsdag d. 5. okt.

Dette indlæg blev udgivet i Møder, Ungdomsnyt. Bogmærk permalinket.

1 Response to Sæsonafslutning for Bulls- årgang 1.

  1. asger laursen skriver:

    jeg kan desværre ikke komme
    men mor jer godt

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *